KULLANIM KOŞULLARI

isanahtari.com sitesinin genel ve kanuni sorumlulukları bu belgede açıklanmıştır. Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatlice okuyunuz. isanahtari.com sitesine üye olurken bu koşulları okuyup kabul etmeniz gerekmektedir. Eğer aşağıda belirtilen şartları kabul etmiyorsanız, isanahtari.com'u herhangi bir amaçla kullanmayınız.  isanahtari.com, bu sayfada belirtilen genel koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Sitemizi ziyaret ettiğiniz ve kullandığınız sürece sitemizde bu sayfanın içeriğinin yayınlandığı “kullanım koşulları” sayfasını da ziyaret etmeniz gerekmektedir.

isanahtari.com sitesi herkese açıktır. Bireysel kullanıcılar için verilen hizmetler aksi belirtilmediği taktirde ücretsizdir.

Aşağıdaki hallerde, isanahtari.com sitenin kullanımını engelleyebilir:

 

Belirtilen kurallara uyulmaması halinde ya da kasıtlı veya kasıtsız olarak belirtilenlerden herhangi birini yapan kişi ve/veya kuruluşlar hakkında isanahtari.com'un her türlü yasal hakkı saklıdır.

 

 

isanahtari.com, sitenin aykırı kullanımını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit yada inceleme talebi gelirse, üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkına sahiptir.

isanahtari.com, site üzerinde yer alan firma ve aday bilgilerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan bilgilerin kullanımından kaynaklanabilecek riskler kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden haber vermeksizin, değişiklik yapma hakkı isanahtari.com'a aittir.

Özgeçmişlerini sitede bulunduran tüm kullanıcılar; özgeçmişlerinde bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudurlar. isanahtari.com'un, veritabanında yer alan özgeçmişler ile ilgili sorumluluğu bulunmamaktadır. Sitenin üyelerine iş ve/veya aday bulmak gibi bir yükümlülüğü yoktur. İşveren firmalar ve iş arayan adaylar arasında oluşan her türlü ilişkiden firma ve adayların kendileri sorumludurlar.

isanahtari.com, sitenin çalışması için kullanılan yazılımlar ile ilgili sorumluluk taşımamaktadır. Ayrıca isanahtari.com herhangi bir zamanda sitede kullanılan yazılımın olası tüm hatalardan arındırılmış olduğunu ve/veya sitede herhangi bir virüs yer almadığını taahhüt etmemekte ve bu konuda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir.
Sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesi halinde, bu konu ile ilgili olarak isanahtari.com'a bir sorumluluk yüklenemez.

isanahtari.com sitesinde bulunan tüm internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.

isanahtari.com'un, sitede yer alan her türlü bilgi (haber, makale ve bilgi değeri taşıyan tüm diğer içerik) ile ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Sitede sunulan tüm içerik isanahtari.com'a özeldir ve her hakkı saklıdır. Her türlü içerik ticari amaçlarla izinsiz ve/veya kaynak göstermeden kullanılamaz. isanahtari.com'a haber vermeksizin, başka sitelerde, isanahtari.com sitesinin herhangi bir sayfasına link vermek, sitede üzerinde yayınlanan herhangi bir yazılı ve görsel bilgiyi başka bir mecra ve/veya internet sitesinde yayınlamak kesinlikle yasaktır. Sitenin görsel ve teknik tasarımı ile veritabanı ve kullanıcılara sunulan kullanım özellikleri sağlayan yazılımların kopyalanması ve/veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

isanahtari.com, özgeçmişinize ve kullanıcı bilgilerinize bağlı olan tüm bilgileri gizlilik prensibine bağlı kalarak pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma ve/veya üye firmalar ile paylaşma hakkına sahiptir.

isanahtari.com'u  tercih ettiğiniz ve güvendiğiniz için teşekkür ederiz.