HAKKIMIZDA

isanahtari.com müşterilerine elektronik ortamda internet bazlı işe alım hizmeti sunmaktadır.

isanahtari.com olarak öncelikli müşteri hedef kitlemiz çağın gereksinimlerini yakalamak ve büyümek isteyen küçük ve orta ölçekli işletmelerimiz ile geleceğe yatırım yapmak amacıyla giriş seviyesinden veya ilk kademelerden işe alım yapan büyük ölçekli işletmelerimizdir.
Türkiye'de tüm sektörlerdeki büyük potansiyeli gören yabancı şirketler hızla Türkiye pazarına girmektedir. Amacımız bu rekabet ortamında iş ortaklarımız için büyüme hedeflerine paralel olarak e-işe alım hizmetleri ile değer yaratmaktır.
 
isanahtari.com bir Can Gülkesen Danışmanlık Ltd. Şti. alt markasıdır.

isanahtari.com internet ortamının sağladığı güce aynı zamanda Can Gülkesen Danışmanlık’ın insan kaynakları alanındaki yüksek tecrübe ve bilgisini de ekleyerek, büyüme sürecinizde insan kaynağı ihtiyacınıza hızlı, kolay ve etkin çözümler sunacak ve şirketinizin geleceğe güvenle bakarak büyümesinde katkı sağlayacaktır.

isanahtari.com tüm kaynakları ile sürekli yenilikçilik ve gelişim ilkesi doğrultusunda hizmet kalitesini müşterlerinin beklentilerinin ötesinde tutmak için çalışmaktadır.

VİZYON
 
Vizyonumuz; teknolojinin getirdiği olanakları kullanarak sürekli gelişim ve yenilikçilik ilkeleri ile iş ortakları ve iş arayan adaylar için daima en yüksek değeri yaratan çözümler üretmek ve bu sayede güven ile başvurulacak büyüyen bir iş ve eleman arama sitesi olmaktır.

MİSYON

Misyonumuz; iş ortaklarımız ve iş arayan adaylarımız için zamandan ve paradan kazanç sağlayarak, e-işe alım alanında teknolojinin sunduğu olanakları yenilikçi yaklaşımlarla tüm taraflar için değer yaratmak üzere kullanmaktır.