GİZLİLİK PRENSİBİ

isanahtari.com olarak tüm kullanıcılara güven veren bir site yaratmak için aday gizliliğine en yüksek önemi göstermekteyiz.

isanahtari.com sitesinde doldurduğunuz özgeçmişinizde vermiş olduğunuz bilgileri yalnızca isanahtari.com üyesi olan Türkiye'nin ve dünya'nın önde gelen şirketleri görebilmektedir.

Çalışmakta olduğunuz firma isanahtari.com üyesi ise “Engellediğim Firmalar” bölümünde bu firmayı işaretleyerek, özgeçmiş bilgilerinizin ve iş arama faaliyetlerinizin bu firma tarafından görünmemesini sağlayabilirsiniz. Aday gizliliğinizi tam anlamı ile sağlamak ve korumak için, engellediğiniz firmaların verdiği firma ismi gizli ilanlara başvuru yapmanız halinde başvurunuz bu firmalara iletilmeyecektir.

isanahtari.com üyesi olan hiçbir firmanın özgeçmiş bilgilerinizden ve iş arama faaliyetlerinizden haberdar olmasını istemiyorsanız. özgeçmişiniz ile ilgili tercihinizi “pasif” olarak ayarlayabilirsiniz. Bu durumda özgeçmiş bilgileriniz yalnızca başvuru yaptığınız ilanları veren firmalar tarafından görüntülenebilecektir.
isanahtari.com üyesi olan firmaların özgeçmiş bilgilerinizi görebilmesi için özgeçmişiniz ile ilgili tecihinizi “aktif” olarak ayarlamanız gerekmektedir.

Sistemimize üye olan ancak belirtilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi veya kuruluşlar sebebiyle kaynaklanabilecek zararlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

isanahtari.com sitesine üye olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz ile aynı anda birden fazla kullanıcı sisteme giremez. isanahtari.com sitesi üzerinde işlem yaparken sizin kullanıcı adınız ile sisteme giriş yapıldığına dair bir uyarı mesajı alırsanız, hemen sisteme tekrar giriş yapıp şifrenizi değiştiriniz. Şifre değişikliği için siteye giriş yaparak "Ayarlarım" sayfanızı ziyaret ediniz. Kişisel bilgilerinizin güvenliğinin korunması açısından şifrenizi düzenli olarak değiştirmenizi ve kimse ile paylaşmamanızı tavsiye ederiz. isanahtari.com'daki her ziyaretinizden sonra tüm işlemlerinizi tamamladığınızda “çıkış”  bağlantısını tıklayarak siteden çıkış yapmanız öneririz. Bu işlem kullanıcı bilgilerininizin gizliliğini korumanız açısından oldukça önemlidir.

isanahtari.com olarak gizlilik konusuna en yüksek önemi göstermekteyiz. Tüm önlemlerimize rağmen gizlilik konusunda olumsuz bir durumla karşılaşırsanız, lütfen bu konuyu bize iletiniz. Ayrıca bu gibi bir durumda özgeçmişinizi istediğiniz zaman veritabanımızdan silebilirsiniz.

isanahtari.com olarak bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.